Aktualno

PLIVAzdravlje - novi pogled na zdravlje
  • Zagreb: Nastavak programa "Getfit4free"
    Projekt "Zdravstveno usmjerena tjelesna aktivnost - Getfit4free" Grada Zagreba i Kineziološkog fakulteta u Zagrebu koji nudi stručni program tjelovježbe za održavanje i unaprjeđenje zdravlja nastavlja se, a prijave za sudjelovanje otvorene su do nedjelje, 1. studenog.
  • Poziv Ministarstva zdravstva obiteljskim liječnicima
    Ministarstvo zdravstva zatražilo je žurno uključenje liječnika obiteljske medicine u redovito ispunjavanje svojih obveza s obzirom na to da se mnogi pacijenti pozitivni na covid-19 žale se na njihovu nedostupnost.
  • 2776 novih slučajeva koronavirusa, 18 preminulih
    U četvrtak je zabilježeno 2776 novih slučajeva zaraze koronavirusom, pa je broj aktivnih slučajeva u Hrvatskoj ukupno 14031.

Tko je online

Trenutno aktivnih Gostiju: 5 online


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dvoručna abeceda

Gluhim osobama znakovni jezik je način na koji komuniciraju sa svijetom. Postanite dio tog svijeta i naučite kako gluhoj osobi reći svoje ime ili čak cijelu jednu rečenicu. Pogledajte u nastavku dvoručnu abecedu...

 

 

Anketa

Kako vam se sviđaju naše nove web stranice?
 

Jednoručna abeceda

Dvoručna abeceda