• Nova studija o asimptomatskim širiteljima koronavirusa
    Nalazi južnokorejskih znanstvenika pokazuju kako se kod zaraženih osoba koje ne pokazuju simptome bilježi jednaka prisutnost koronavirusa u nosu, grlu i plućima kao i kod zaraženih osoba koje imaju uobičajene simptome.
  • Povišene masnoće u krvi i ateroskleroza
    Kardiovaskularne bolesti, među kojima aterosklerotska bolest zauzima vrlo važnu ulogu, odgovorne su za više od četiri milijuna smrtnih slučajeva u Europi godišnje. U Republici Hrvatskoj, kardiovaskularne bolesti odgovorne su za približno 50 posto ukupne godišnje smrtnosti, a značajan rizični čimbenik jest upravo povišena razina masnoće u krvi ili hiperlipidemija.
  • 28 novih slučajeva koronavirusa, jedna osoba umrla
    U četvrtak je u Hrvatskoj zabilježeno 28 novih slučajeva zaraze koronavirusom, pa je trenutno 561 aktivan slučaj oboljenja.

Savezi, udruge i drušva gluhih i nagluhih osoba
Prikazati #
# Web linkovi Klikova
1   Link   HSGN